Lost Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Universe

Mir se erdhet ne Lost universe
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Letra Dashurie...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Numri i postimeve : 263
Join date : 04/08/2008

Letra Dashurie... Empty
MesazhTitulli: Letra Dashurie...   Letra Dashurie... Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 3:35 am

Lerem te qaj..Kur mendoj per ty Dhe edhe shpirti leshon..!
Mendoj per gjene me te bukur ne jete.. Mendoj per dashurine tone.
Kur mendoj per ata sy te bukur..dhe buzet qe dridhen pa fjale
Mendoj per floket mbi gjoksin tend..dhe zemrat qe rrahin pandal.
Kur me ty bisedoj dhe heshti..dhe dridhem kur me flet ngadal ..
Mendoj se brenda teje ka dicka..Qe ti ma thua me zemer, jo me fjale.
Dicka qe me ben te ndihem si engjell ...Dhe hap krahet drejt teje te fluturoj.
Ti me shtrengon aq fort prane vetes..Dhe une ngadal peshperis te Dashuroj...
Nese nuk te thash se per mua je ti ai qe me fal buzeqeshje ai qe me fal ngrohtesi...
Nese s'ta shpreha dot sa shume te dashuroj fajin e kish natyra qe si dha zemres goje... Letra Dashurie... Icon_frown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://lost-universe-hackin.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Numri i postimeve : 263
Join date : 04/08/2008

Letra Dashurie... Empty
MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie...   Letra Dashurie... Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 3:35 am

Dua tė jem engjulli yt



Nuk e di ē`mė shtyri tė tė shkruaj nė kėtė natė tė gjatė. Nuk jam poete,por mė beso se kėto fjalė nuk dalin nga koka ime,por nga zemra.Dalin nga thellėsia e zemrės,aty ku je vendosur edhe ti.Po tė shkruaj,se mė mungon sonte ashtu sikur i mungojnė detit valėt,si qiellit yjet,si syrit loti.....

Mė beso se tė dua shumė.Mė beso se ti dhe vetem ti sundon nė zemrėn time.Ti je ai pėr tė cilėn kam pritur gjatė,pa ty jamė gjysmė.Do tė jap gjithėēka dhe do tė heq dorė nga gjithėēka pėr ty,nga vetja ime dhe nga gjithėēka qė zotėroj. Do tė jetoj vetem pėr ty.Do tė pres,pa marr parasysh sa.Gjithėmonė do tė tregohem e duruar ndaj teje.Kurrė nuk do tė detyroj pėr ndonjė gjė,as edhe me fjalė.

Dua tė te udhezoj ty,te te mbrojė dhe tė ruaj nga ēdo e keqe.Dua tė ndajė me ty mendimet e mia,zemrėn,trupin dhe gjithėēka qė kam.Jam e gatshme tė tė ndegjoj gjithėēka qė ke pėr tė thėnė.Nuk dua qė tė ndermarr ,as edhe tė vdes pa bekimin tėnd.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://lost-universe-hackin.albanianforum.net
 
Letra Dashurie...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SmS Dashurie
» SMS Te Forta |Dashurie|

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Lost Universe :: Kulturė :: Kulturė dhe Letėrsi-
Kėrce tek: