Lost Universe


Mir se erdhet ne Lost universe
 
ForumPortaliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Dead forum

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi

Prezentohu para se tė fillojsh tė postojsh...
Moderator: Moderators
77Wed Aug 03, 2011 4:56 pm
Anonymous free bonus casino no deposit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje & Pėrgjigje

Kėtu mund me bė pyetje tė ndryshme pėr forumin dhe gjithqka nė lidhje me problemet e juaja.
Moderator: Moderators
11Tue Aug 26, 2008 5:18 am
Admin NGA ADMINISTRATORI

Regullat e forumit

 
Asnjė mesazh i ri

Regullat e forumit

Ketu jan regullat e forumit /JU lutem lexoni rregullat eshte e domosdoshme
Moderator: Moderators
33Tue Aug 05, 2008 1:44 am
Admin Probleme  Reth forumit
Asnjė mesazh i ri

Kodi secret per forumin pa censurė

Ketu ju tregon per kodin secret
Moderator: Moderators
23Mon Aug 25, 2008 11:36 am
Admin pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Kush e haron Passwordin/Fjalkalimin e Indetifikimit

Diqka Ne Lidhje Nese e haroni passwordin/fjalkalimin e indetifikimit
Moderator: Moderators
11Wed Aug 06, 2008 7:21 am
Admin Kush e haron Passwordin/Fjalkalimin e Indetifikimit

Politikė

 
Asnjė mesazh i ri

Politikė dhe aktualitete te tjera

Kėtu mund tė diskutohet rreth politikės.
Moderator: Moderators
22Tue Aug 05, 2008 2:44 am
Admin Lajme
Asnjė mesazh i ri

Panvarsia e Kosoves

Gjithqka per panvarsin
Moderator: Moderators
22Tue Aug 05, 2008 4:17 am
Admin Pavarėsia e Kosovės!

Sociale/Shoqerore

 
Asnjė mesazh i ri

Tema shoqerore dhe sociale

Ketu do te diskutoni reth temave shoqerore dhe sociale
Moderator: Moderators
25Fri Aug 29, 2008 7:01 am
zaki94 Ndodhi dhe njė Mrekulli tjetėr... ‎
Asnjė mesazh i ri

Feja dhe Besimet

Mund tė diskutoni rreth filozofisė sė besimeve, librave tė shenjtė, rrugės sė Zotit etj.
Moderator: Moderators
00

Muzika/Filma(Video)/Lojra/Foto

 
Asnjė mesazh i ri

Muzikė

Ketu mund te merni edhe postoni muzik
Moderator: Moderators
00
Asnjė mesazh i ri

Games | Lojera

ketu mund te postoni dhe merreni lojera
Moderator: Moderators
00
Asnjė mesazh i ri

Filma -Video

Ketu mund te merreni dhe postoni filma
Moderator: Moderators
00
Asnjė mesazh i ri

Humore Shqip

Ktu mund ti shkarkoni Humoret shqiptare 2006-2007
Moderator: Moderators
1010Wed Aug 06, 2008 7:36 am
Admin Cime kulleri te Lec katunari 2008
Asnjė mesazh i ri

Foto te ndryshme

Ketu ju mund te gjeni foto te ndryshme
1416Tue Sep 02, 2008 5:18 am
zaki94 Ferari

Dashuri/ Poezi

 
Asnjė mesazh i ri

Puthja e pare?

pershkruani puthjen e pare? dhe Kur ka qen puthja e pare?
Moderator: Moderators
12Thu Aug 28, 2008 6:45 pm
zaki94 Puthja e  par ?
Asnjė mesazh i ri

Dashuri /poezi

Diskutim rreth dashurisė
Moderator: Moderators
67Wed Aug 06, 2008 8:29 am
Admin A keni qit lot ndonjeher per ndonje mashkull apo djemt femra
Asnjė mesazh i ri

A ekziston Dashuria?

Mund te shprehni mendimet e juaja rreth dashuris se a ekziston dashuria?
Moderator: Moderators
34Thu Aug 28, 2008 6:50 pm
zaki94 Ēfarė do ti ndalonit tė dashurit/ės?
Asnjė mesazh i ri

Fraza urimesh

Fraza per martesa, ditelindje, vitin e ri, etj
Moderator: Moderators
49Thu Aug 28, 2008 6:56 pm
zaki94 Urime Pamvarsine E Kosoves, Urime Kurban Bajramin Dhe Gjitha
Asnjė mesazh i ri

Sms dashurie

Po vdes nga deshira per ti thene TE DUA? Zgjidh nje nga sms-te tona te dashurise.
Moderator: Moderators
29Thu Aug 28, 2008 7:00 pm
zaki94 SmS Dashurie
Asnjė mesazh i ri

Poezi dashurie

Mund te lexosh shume poezi dhe mbase te na sygjerosh edhe ti te tuat. Nje poezi deklaron dashurine tende.
Moderator: Moderators
99Mon Aug 25, 2008 10:28 am
zaki94 Deshire dhe Heshtje per ty

Kompjuterėt dhe gjuhėt programuese / Hack TOOLbox

 
Asnjė mesazh i ri

SECURITY SOFTWARE

Ktu dote gjeni programe, njohuri mbi security, nuk lejohen kerkesa apo tjera lloje te programeve, vetem security.
Moderator: Moderators
44Thu Aug 28, 2008 7:04 pm
zaki94 Neuxpower NXPowerLite v3.6.2
Asnjė mesazh i ri

Satelite Hacking

Ktu mund te gjeni apo postoni cdo gje qe ka te bej me Satelit... Here you may get or post anything that has to do with satelite.
Moderator: Moderators
00
Asnjė mesazh i ri

MSN/ICQ SOFTWARES

Vendosni programe per Msn /ICQ
Moderator: Moderators
12Thu Aug 28, 2008 7:09 pm
zaki94 Ac Milan skin per Msn
Asnjė mesazh i ri

GENERAL SOFTWARES

Ketu mund te postoni/shkarkoni programe te ndryshme Si: antiviruse, antispyware, antibackdoor, firewalls, etc etc..
Moderator: Moderators
66Wed Aug 06, 2008 4:19 am
Admin Test i Autoshkolles
Asnjė mesazh i ri

IRC SOFTWARE

Ketu mund te postoni per programe te llojllojshme per IRC si MircScripts/Flooders/Logers/etc
Moderator: Moderators
88Wed Aug 06, 2008 4:53 am
Admin UniKKaTiL Scr|pt v.1
Asnjė mesazh i ri

Kompjuterėt

Gjithēka rreth hard & software.
Moderator: Moderators
68Thu Aug 28, 2008 7:12 pm
zaki94 Lajmerim: msn virus
Asnjė mesazh i ri

Hacking Videos

Nese ti ke hack Video te prodhuara nga ti ose ti gjejsh ne internet ti do te jesh me shum i mirpritur te shtish ketu ...
Moderator: Moderators
99Wed Aug 06, 2008 5:22 am
Admin How To Become A Hacker
Asnjė mesazh i ri

Web Related!

Qdokush qe ka todo ne ket web te postone ketu/skin/forum/hosting etj .
Moderator: Moderators
88Wed Aug 06, 2008 5:42 am
Admin Si mund me shkarku te gjithe web-sajtin
Asnjė mesazh i ri

Reports On Hacking

Ti do te kesh site nese ti bėn hack ose Gjdogjė ti do te besh report ketu !....
Moderator: Moderators
77Wed Aug 06, 2008 6:39 am
Admin 3 Weba t'shkijev ;)
Asnjė mesazh i ri

MOBILE | PHREAKING

Gjdo gjė rreth mobilave//All about mobiles and phreaking..
Moderator: Moderators
88Wed Aug 06, 2008 7:02 am
Admin Telefono falas nga PC

Temat te ndryshme/Te lira/ Barcoleta/ Vica

 
Asnjė mesazh i ri

Biseda sipas Qefit tand

Shkruj cka te dush lidhje me gjithcka
Moderator: Moderators
59Fri Aug 29, 2008 7:03 am
zaki94 Sa osht ora Ne Ket Moment
Asnjė mesazh i ri

Barcoltaa!

ktu mundeni me shkru / lexu barculeta
Moderator: Moderators
1517Sun Aug 31, 2008 2:19 pm
Admin ėndrat
Asnjė mesazh i ri

Vicaaa!!

Ktu mundeni me shkrujt dhe lexu vica.
Moderator: Moderators
33Wed Aug 06, 2008 11:32 am
Admin ja  ni  fore
Asnjė mesazh i ri

Diskutimet nė gjuhė tė ndryshme

Nė kėtė temė mund tė diskutoni nė gjuhė tė huaja Anglisht, Gjermanisht, etj
Moderator: Moderators
11Wed Aug 06, 2008 11:24 am
Admin how I Love You

Kulturė

 
Asnjė mesazh i ri

Kulturė dhe Letėrsi

Kėtu diskutohet pėr kulturėn, letėrsinė dhe artet..
Moderator: Moderators
811Wed Aug 06, 2008 3:39 am
Admin EuroSong 2008. ‎

SPORTI

 
Asnjė mesazh i ri

Futball?

adhuruesit e futbollit. shkruni per ekipin qe besoni se eshte me i miri.
Moderator: Moderators
00
Asnjė mesazh i ri

Boks/Karate/Gjudo /

per adhuruesit e boksit/karates/gjudos/
Moderator: Moderators
33Wed Aug 06, 2008 2:38 am
Admin Boks: Luan Krasniqi
Asnjė mesazh i ri

Basketball!

per adhuruesit e basketbollit, Mund te shkruni per adhuruesit e juaj.
Moderator: Moderators
33Wed Aug 06, 2008 2:47 am
Admin NBA

Biznesi $

 
Asnjė mesazh i ri

Biznesi dhe lekėt

Kėtu diskutohet pėr Lek & $$.
Moderator: Moderators
22Sun Aug 24, 2008 4:11 am
Admin Reduktimi i parase CASH.
Asnjė mesazh i ri

SeLL-BuY | ShITJE-BLeRjE

You may post anything that you have for sale in here.. Mund te postoni cka te keni per shitje ketu..
Moderator: Moderators
22Wed Aug 06, 2008 7:44 am
Admin Private Method For Spamming by server 100% to Inbox (cvvhack

Studentėt/Studenten

 
Asnjė mesazh i ri

Studentėt shqiptarė

Forumi pėr student.
Moderator: Moderators
56Wed Aug 06, 2008 3:12 am
Admin Cka studiojne shqiptaret neper bote?
Lost Universe Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 209 artikuj
Forumi ka 10 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri njani
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 9 mė Fri Aug 18, 2017 6:22 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur