Lost Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Universe

Mir se erdhet ne Lost universe
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Boks: Luan Krasniqi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Numri i postimeve : 263
Join date : 04/08/2008

Boks: Luan Krasniqi Empty
MesazhTitulli: Boks: Luan Krasniqi   Boks: Luan Krasniqi Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 2:38 am

"Nuk mund te gjej fjale per te pershkruar se sa i befasuar jam pas atyre raundeve aq dramatik"- keshtu u shpreh pas perfundimit te dyluftimit Manazheri i Luan Krasniqit Klaus Peter Kohl. Ndersa ish Kampioni i Evropes Luan Krasniqi tregoi se: "Gjunjte dhe kembet e mia nuk reaguan me me levizjen time te trupit. Une u detyrova te largohem nga ringu pasi raundet e fundit u ndjeva i bllokuar dhe gjendja ime fizike ra ne menyre te ndjeshme. Nuk me ka ndodhur kurre ndonje gje e tille, edhe kur ka patur raste une jam perpjekur me mish e me shpirt per ta ēuar dyluftimin tim deri ne fund." Luani pati nje fillim te vrullshem, ai arriti te kalonte ne epersi me pike ne 6 raunde ne krahasim me polakun Saleta, i cili deri ne ēastet e dorezimit kishte fituar vetem dy raunde. Ky i fundit i pyetur pas ndeshjes nga gazetaret, tregoi se e dinte qe do ta fitonte kete dyluftim por ky perfundim i tille ishte me te vertete nje suprize per te. Pra per arsye teknike Luan Krasniqi u detyrua t'ia dorezoje kuroren e Kampionit te Evropes kundershtarit te tij i cili me kete dyluftim shenoi fitoren e tij te 41-te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://lost-universe-hackin.albanianforum.net
 
Boks: Luan Krasniqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Lost Universe :: SPORTI :: Boks/Karate/Gjudo /-
Kėrce tek: