Lost Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Universe

Mir se erdhet ne Lost universe
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cka studiojne shqiptaret neper bote?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Numri i postimeve : 263
Join date : 04/08/2008

Cka studiojne shqiptaret neper bote? Empty
MesazhTitulli: Cka studiojne shqiptaret neper bote?   Cka studiojne shqiptaret neper bote? Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 3:12 am

--------------------------------------------------------------------------------

Jemi te shperndare ne tere boten.
Per studentet ne Universitetin e Prishtines,Tiranes dhe Tetoves dihet,por si qendron puna tek ata/ato qe jane jashte trojeve etnike?

Kemi studente kudo,por cfare studiojne,sa kane arritur te dallohen ne vendin ku gjenden momentalisht,planet e tyre per te ardhmen?

Cilat drejtime jane "IN" apo cilat jane me "ekzotiket"?

Ju mirepres ngado qe te paraqiteni.
Mos ngurroni te shkruani edhe ju qe nuk jeni studente:-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://lost-universe-hackin.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Numri i postimeve : 263
Join date : 04/08/2008

Cka studiojne shqiptaret neper bote? Empty
MesazhTitulli: Re: Cka studiojne shqiptaret neper bote?   Cka studiojne shqiptaret neper bote? Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 3:12 am

Te studjosh eshte zakonisht kenaqesi dhe ne shumicen e rasteve ne e duam profesionin qe e kami zgjedhur.
Te ju them te drejten edhe me mua eshte e njejta gje,por ne kohe te fundit jam shume i deshperuar. Une kam mbaruar fakultetin juridik dhe tani bej nje "MASTER- program" mbi te drejten nderkombetare dhe a nuk eshte ironike ne kete kohe te mesoj nje gje te tille,kur kam 24 veta te familjes ne bodrum dhe e gjithe bota shikon.
Ndoshta une duhet te vazhdoj me te njejtin vullnet dhe po mundohem ta bej,por eshte e veshtire vertete.
Perndryshe une mendoj qe ne shqiptaret do te duhej te mereshim me shkencat teknike, sic jane elktronika,maqineria, informatika dhe jo vetem shkenca shoqerore.
P.sh po ju flas per ne Heidelberg gati te gjithe studjojne mjekesi dhe une mendohem perse do te duhej te ishte keshtu?
Natyrisht qe mjekesia eshte nje drejtim i mire por ka edhe dege te tjera qe jane shume atraktive.
Ky ishte mendimi im de ju deshiroj te gjitheve suksese ne punen tuaj.

E kshtu me radh vazhdoni heheh ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://lost-universe-hackin.albanianforum.net
 
Cka studiojne shqiptaret neper bote?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Lost Universe :: Studentėt/Studenten :: Studentėt shqiptarė-
Kėrce tek: