Lost Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Universe

Mir se erdhet ne Lost universe
 
ForumPortaliGalleryLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 barcoleta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Numri i postimeve : 263
Join date : 04/08/2008

barcoleta Empty
MesazhTitulli: barcoleta   barcoleta Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 2:28 am

Po e takon tipka frajerin me musteqe, dhe po i gjuhet. Tipi nuk po duket diqka i interesum, dhe tipka me nji moment po ja lyp nji kime t`musteqeve si kujtim. Tipi po e shtin doren n`brek dhe: Deri sa kam n`depo, n`izllog nuk preki!!!
***************
Kamarier, e pesta herė qė po e porositi pleskavicen. Edhe hala nuk jeni ngi a???
****************
Virgjine jam, pasha fėmit.
****************
7 vjet nuk kam pi duhan as raki. Mandej jam nis nė shkollė.
****************
Kur po e kqyri qiellin, po te shoh ty, kur po e kqyri diellin, po te shoh ty, kur po e kqyri hanen, po te shoh ty. Ej, largou bre pak!
*****************
NUK DOJMĖ SAKĖZA, E DOJMĖ KUSURIN!!!
*****************
Tipi smut n`spital, dhe po vjen doktori: E kam nji lajm t`mirė dhe njo t`keq. Tregoma t`keqin s`pari qė mandej me mujt mu disponu me t`mirin - po thot pacijenti. Duhet me ju pre tė dy komt - po thot doktori! Qka paska mirė pas kėsaj - po pyet pacijenti? Pacijenti afer teje oshtė i interesum me ti ble papuqet tuaja.
******************
E kap peshkatari peshkun e artė. Peshku po i thot: Nėse mė lėshon, ta plotsoj, ta plotsoj .......... fjalkryqin.
******************
Sa interesant, e paske paswordin nė mesenger si unė. Qysh po mendon? Edhe unė i kam 7 ylla....
*******************
Ku ėshtė ngjajshmeria ndėrmjet karit dhe shiptarit? Si t`qohen, duhet mė ju mshu!!!
*******************
Kompania Kosovare Kosovaairlines, special pėr pasagjeret e vet, i ka porosit dy aeroplana me nevojtore jasht.
********************
Diku n`Kosovė, tipi po hin ne shitore perplot me sahata: A mundeni me ma ndreq kėt orė? Unė nuk jam sahatxhi, unė boj sunet - po pergjigjet pronari! Po pse i keni ngjit gjeth keto orė? E qka deshte ti me ngjit.....
********************
Kam lind nė muajin shkurt, dhe seni parė qė e majė n`mend ka qen bora madhe. Bash pata dasht me i pyt kėta t`shpis, qka o kja - kurrė m`ra n`mend qė nuk di me folė, e lashe krejt.
******************
Me nji bazen t`Kosoves, po hin tipi nė WC t`femrave: Keni gabu, ajo o pėr femra - po ja spjegon tipka! Jo, jo, nuk kam gabu, se edhe ka*i jem o pėr femra - po ja spjegon tipi!!!
******************
Njeriu ėshtė krijesa ma perfekte nė kėtė botė, secili budallė mundet me bo njeri.
******************
Dashnin e kan zbulu fukarat, me mujt me qi pa pare!
******************
Doktor, sa kushton me nxer dhomin? Varet, prej 5 deri 30 euro! Ani, nxerma njo t`pesve!
*******************
SHPALLJE - Urgjentisht lypet njė "qoban". Kam inqizu njė CD, e nuk po ka kush me mi rujt delet.
*******************
Doktori pacientit: Pėr analiza duheni me dhan gjakun, urinen, nevojen e madhe dhe spermen. Pacienti: Po ju jap brekt, aty jan tė gjitha.
*******************
Qka o ma lerg, Londra a hėna? Normal qė Londra. Ku mundesh mi pa Londren prej Kosoves???
******************
Po e zajebat belbani qelin: Hahhhaaa qvvvvarrrrr frrrrizzzzzzuurrrre, sssa ppppo e pppagggunnn ffrrizzzerrrinnn? Mė pak se ti pėr telefon!!!
******************
E paske goten e shprast, a po e don edhe njo? Jo bre, qka me bo me dy gota!!!
******************
Cooleri i shtrit tu dek: Pse bre nuk m`besojshit kur ju thojsha qė jam shumė i smut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://lost-universe-hackin.albanianforum.net
 
barcoleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Lost Universe :: Temat te ndryshme/Te lira/ Barcoleta/ Vica :: Barcoltaa!-
Kėrce tek: